SEO auditas

SEO auditas2018-09-22T08:48:40-02:00

Vidinės SEO optimizacijos analizė

Šios analizės tikslas – auginti natūralių lankytojų srautus internetiniame tinklalapyje. Jų srautas auga tuomet, kai tinklalapio puslapių pozicijos gerėja natūraliuose paieškos sistemos rezultatuose. Kadangi šalyje dažniausiai naudojama paieškos sistema laikoma „Google“, todėl ir SEO paslaugos yra orientuotos būtent tokiai paieškos sistemai.

SEO optimizavimas įprastai būna vidinis ir išorinis. Vidinis SEO – pakeitimai, atlikti puslapio viduje, kuomet sutvarkoma svetainės vidinė struktūra, pakeičiami puslapių pavadinimai, pasirūpinama papildymais puslapių turinyje, teisingai surašomos TITLE, DESCRIPTION ir kt.

Prie jūsų sėkmės gali prisidėti kiekvienas jūsų svetainės puslapis. Techninis SEO auditas suteikia jums supratimą apie tai, ką jūsų svetainė daro gerai, ir ką ji galėtų padaryti daug geriau.

Išorinės SEO optimizacijos analizė

Išorinės SEO optimizacijos analizė atskleidžia, ką kiti galvoja apie jus ir padeda nustatyti jūsų turinio, puslapio, paslaugų kokybę. Atliekame išsamią atgalinių nuorodų analizę. Šie veiksmai – būtinybė, nes gali paaiškėti, kad kai kurios jų nebūtinai veda į autoritetingas svetaines, o kenkia jūsų svetainei. Žalą darančios nuorodos šalinamos pagal sukurtą planą.
Išorinės SEO optimizacijos analizė atliekama tik po to, kai jau būna atlikta vidinės SEO optimizacijos analizė. Jei norite tikėtis maksimaliai gerų rezultatų, išorinis Seo auditas turėtų būti atliekamas periodiškai.

Kokios SEO audito kainos?2018-09-11T11:30:17-02:00

Kaina priklauso nuo jūsų projekto dydžio, susisiekite su mumis ir pateiksime individualų pasiūlymą.

Ar galite padėti sutvarkyti ataskaitoje pateiktas problemas?2018-09-11T11:27:50-02:00

Taip, bet šios paslaugos skaičiuotūsi atskirai. Jei norėsite, galėsime pateikti sąmatą po to, kai ataskaita bus baigta.

Kuo jūsų paslaugos geresnės už nemokamo audito įrankius?2018-09-11T11:25:38-02:00

Nemokami SEO tikrinimo įrankiai paliečia tik techninius svetainės aspektus. Mūsų profesionalūs auditoriai analizuoja jūsų svetainę, susilygina svarbiausius paieškos reitingavimo veiksnius, o galiausiai pateikia sėkmingos optimizacijos planą.

Ką gausiu galutinėje ataskaitoje?2018-09-11T11:22:21-02:00

Mūsų SEO ataskaita išsamiai apžvelgs daugybę paieškos reitingavimo veiksnių, tokių kaip: techniniai elementai, puslapio turinys ir off-page. Kiekvienam elementui bus pateikiami įvairūs pasiūlymai kaip tai patobulinti. Tai atrodys kaip planas, kuris atves prie sėkmingai optimizuotos svetainės. Jūsų tinklalapiui taip pat bus pateiktas bendras įvertinimas, atsižvelgiant į kiekvieno individualaus veiksnio rezultato vidurkį.

Kiek laiko gali užtrukti analizė?2018-09-11T11:19:44-02:00

Vidutinė analizė trunka 30 dienų, o didesnės svetainės, turinčios keletą tūkstančių vidinių puslapių, 45 dienos.

Ką analizuosite mano svetainėje?2018-09-11T11:17:43-02:00

Kai kurie iš šių veiksnių yra techniniai elementai (svetainės greitis, kodas, neveikiančios nuorodos), On-Page SEO (meta žymės, schemą, antraštės), turinys (pasikartojantis turinys, teminis atitikimas, pakankamas žodžių skaičius) ir Off-Page (nuoroda kokybė ir autoritetingumas). Šios metrikos kartu sujungia išsamią ataskaitą, kurioje pateikiama aiški informacija apie bet kokius jūsų svetainės trūkumus.

Ar jums reiks prieigos prie mano tinklapio admin panelės?2018-09-11T11:15:12-02:00

Kai kuriais atvejais gali prireikti prieigos prie jūsų svetainės, tačiau paprastai mums reikia tik “Google” paieškos konsolės (“Webmaster Tools”) ir “Google Analytics”.

Kodėl man reikalingas SEO auditas? Kuo jis toks reikšmingas?2018-09-11T11:12:49-02:00

Be išsamios analizės, sunku nustatyti ar jūsų svetainėje yra problemų, kurios neleidžia pasiekti optimalaus paieškos reitingo. Turint svetainę, kuri yra gerai konvertuojamnti, paprastesnė, be dublikuoto turinio, techninių klaidų, tai gali padėti padidinti jūsų natūralios paieškos pozicijas.

Kas yra SEO auditas?2018-09-11T11:10:58-02:00

Techninis SEO auditas suranda klaidas jūsų svetainėje, išsprendus šias problemas atsiras galimybė pakilti paieškos sistemos rezultatuose. Šis auditas susideda iš kelių žingsnių, įskaitant tokius procesus kaip crawlingas ir svetainės indeksavimas, robotų naudojimas, peradresavimų pašalinimas, dublikatų patikra, pašalinti Black Hat nuorodas, atlikti on-page ir off-page analizę ir daug kitko… Tikslas yra pateikti techniškai tinkamos svetainės planą, kurio pagalba pasiektūmėte aukštesnias pozicijas, paieškos sistemoje.

Ką klientai kalba apie mus

Man patinka jų labai profesionalus požiūris į klientą ir skiriamas dėmesys jam, nesi tik dar vienas klientas. Labai džiugina, kad  yra galimybė parašyti laišką ir  greitai pasikonsultuoti įvairiais klausimais.
Livija K.

Tai buvo viena geriausių mano investicijų į reklamą internete, kuri viršijo mano lūkeščius. Šaunuoliai, puikiai padirbėjot.

Karolis V.

Susisiek ir gauk nemokamą konsultaciją!

Mūsų komanda yra pasiruošusi išauti jūsų pardavimų raketą į skaitmeninės rinkodaros aukštumas. Ko laukiate?
Susisiekite, kad sužinotumėte daugiau apie savo galimybes.