Elektroninių parduotuviu, tinklapių kūrimas už geriausią kainą.

Elektroninių parduotuviu, tinklapių kūrimas už geriausią kainą.2018-09-22T08:29:46-02:00

Kūrybingas ir kokybiškas elektroninių parduotuvių, tinklapių dizaino kūrimas.

Jūsų tinklapio dizainas sudarytas iš spalvų gamos, maketo, šrifto dydžių ir daugelio kitų detalių. Jis turi ne tik traukti akį, bet ir būti lengvai naudojamas.

Paieškos optimizavimas – kelias į jūsų sėkmę. Kuriame optimizuotus tinklapių dizainus.

Jūsų elektroninės parduotuvės svetainės dizainas gali paveikti jūsų „SEO”, o tai labai stipriai lemia paieškos reitingą. Paieškos robotai turi tinkamai naršyti ir indeksuoti jūsų svetainę. Elektroninių parduotuviu/tinklapių kūrimas geriausia kaina gali tapti tikru proveržiu Jūsų versle.

Kuriuos įrankius naudojate kurdami dizainus ir projektuodami svetaines?2018-09-08T11:08:17-02:00

Dažniausiai mūsų dizaino darbai atliekami “Adobe Photoshop” ir “Adobe Illustrator” programomis, o mūsų naudojamos kodavimo/programavimo kalbos yra HTML, CSS, JavaScript, PHP, Foundation ir MySQL. Nors ir turimę labai didelį turinio valdymo sistemų spektrą, tačiau mes linkę naudoti “WordPress” turinio valdymo sistemą. Mūsų komanda turi įvairių įgūdžių, leidžiančių prisitaikyti prie bet kokio projekto poreikių ir norų.

Kuo mes kitokie ir geresni nei kitos agentūros/freelancer’iai?2018-09-08T11:05:51-02:00

Yra daug puikių interneto dizaino įmonių, tačiau mes esame kitokie, nes kurdame tinklalapius atsižvelgdami į SEO ir vartotojo norus. Kokia svetainės nauda, ​​jei jos negalima rasti? Mes norime ne tik patrauklios svetainės, bet ir norime turėti svetainę, kuri turi galimybę pritraukti srautą ir konvertuoti jį į pardavimus.

Kiek užtruks šis procesas?2018-09-08T11:03:08-02:00

Mes stengiamės užtikrinti, kad mūsų klientai būtų patenkinti galutiniu produktu ir, kad jis atitiktų tai ko klientas nori. Dėl to mes turime 5 žingsnių procesą. Šie 5 žingsniai yra: strateginis planavimas, koncepcijos kūrimas, programavimas, kokybės užtikrinimo bandymai ir galiausiai paleidimas. Šių etapų užbaigimo terminai grindžiami tik projekto dydžiu ir funkcijų sąrašu, todėl tai priklauso nuo kelių veiksnių.

Kaip viskas vyksta? Koks procesas?2018-09-08T10:54:14-02:00

Daugeliui projektų vykdome 6 žingsnių metodą: pirminis skambutis, analizė ir strategijos kūrimas, vaidinis realizavimas, programavimas, kokybės patikrinimas ir galiausiai projekto paleidimas. Mes stengiamės užtikrinti, kad mūsų klientai būtų patenkinti galutiniu produktu, kad būtų atlikta tai ko jie norėjo.

Kiek kainuoja tinklapių ir elektroninių parduotuvių kūrimo paslaugos?2018-09-08T10:51:16-02:00

Visi mūsų svetainės dizaino / kūrimo projektai atliekami pagal užsakovo poreikius. Mes nesinaudojame iš anksto sukurtu svetainės šablonu, o kuriame jį pagal klientos norus,kad jis atitiktų jo norus. Dėl to beveik neįmanoma nurodyti tikslios svetainės kainos. Kaina priklauso nuo daugybės faktorių, pradedant funkcionalumu, baigiant darbų sudėtingumu.

Ką klientai kalba apie mus

Man patinka jų labai profesionalus požiūris į klientą ir skiriamas dėmesys jam, nesi tik dar vienas klientas. Labai džiugina, kad  yra galimybė parašyti laišką ir  greitai pasikonsultuoti įvairiais klausimais.
Livija K.

Tai buvo viena geriausių mano investicijų į reklamą internete, kuri viršijo mano lūkeščius. Šaunuoliai, puikiai padirbėjot.

Karolis V.

Susisiek ir gauk nemokamą konsultaciją!

Mūsų komanda yra pasiruošusi išauti jūsų pardavimų raketą į skaitmeninės rinkodaros aukštumas. Ko laukiate?
Susisiekite, kad sužinotumėte daugiau apie savo galimybes.