Profesionalios SEO optimizacijos paslaugos

Daugelis interneto vartotojų naudojasi paieškos sistema ieškodami kažko – tas kažkas yra poreikis. Žmonės naudoja internetą, kad galėtų patenkinti jų poreikius, gauti informaciją, nesvarbu, ar jie nusprendžia rasti buvo pirmasis prezidentas Lietuvoje ar rasti vietos restoraną, puikų drabužių rinkinį arba idealų namų ruošos rangovą.

Paieškos optimizavimas (SEO) – tai procesas, padedantis jūsų klientams prisijungti prie jūsų verslo internete.

Mūsų komanda naudoja modernias SEO paslaugas, kuriomis remiasi geriausios skaitmeninės praktikos pavyzdžiai, siekiant padidinti srautą ir reitingą pagal patikrintus raktinius žodžius ir ilgas frazes, kurios skatina verslą jūsų svetainėje.

Elektroninių parduotuviu/tinklapių kūrimas už geriausią kainą.

Svetainės dizainas turi iškart patraukti klientų akį ir sudominti. Tai gali padaryti tik modernus, labiau įtraukiantis dizainas. Vartotojų apsisprendimą įsigyti Jūsų siūlomas prekes ar paslaugas gali nulemti bet kuris tinklapio elementas. Turėkite omeny – antros galimybės padaryti gerą pirmą įspūdį nėra.

Mūsų komanda teikia daug paslaugų, galinčių palengvinti Jūsų verslo augimą. Jūsų prekės ženklo asmenybė visuomenei gali būti atskleista, įtraukiant „WordPress” tinklalapius ir el. prekybos sprendimus, orientuotus į patogumą, reprezentyvų dizainą ir kūrybingus prekės ženklo sprendimus. Internetinių idėjų realizavimas padės pasiekti geriausių rezultatų.
Nesvarbu, ar jums reikia paprastos „WordPress” svetainės, ar sudėtingesnės el. parduotuvės, mūsų komanda padės jūsų vizijai tapti realybe.

Lokalaus SEO optimizavimo paslauga

Pradėk atvesti srautą tiesiai prie savo durų! Kartais Jūsų svarbiausi klientai yra kitoje gatvės pusėje.

Vietos paieškos optimizavimas yra labai svarbus Jūsų įmonės sėkmei. Vietinė paieška – ypač protingas sprendimas smulkaus ar vidutinio dydžio įmonėms, siūlančioms produktus ar paslaugas konkrečiame mieste ar regione. Jūsų potencialūs klientai netoliese esančių įmonių kasdien ieško telefonu ar kompiuteriu. Į konkrečią geografinę vietą patenkančių klientų skaičių galite padidinti, augindami savo reitingą „Google” žemėlapiuose ir kituose vietiniuose sąrašuose.

E-komercijos SEO optimizavimas

Jūsų elektroninės komercinės svetainės sėkmę lemia Jūsų siūlomų produktų ar paslaugų matomumas internetinėje paieškoje.
Norint išlaikyti dabartinius klientus ir pradėti plėsti savo verslą, būtina pritraukti naujų klientų per paieškos sistemas.

Mes siūlome elektroninės komercijos SEO paslaugas visų dydžių ir visų pramonės šakų elektroninės komercijos įmonėms. Jūsų prekės ženklui būti labiau matomiems internetėje erdvėje padės pasiektas didesnis srautas ir konversijų skaičius. Bendradarbiaujant su mumis Jūsų e-komercijos SEO kampanija bus integruota į reikiamas rinkodaros priemones, įskaitant akcijas, reklamas, el. pašto marketingą ir PPC.

SEO auditas

Mūsų SEO audito paslaugos paremtos išsamia svetainės analizės patirtimi. Išsami Jūsų svetainės ataskaita ir įžvalgos padės užimti geresnes pozicijas paieškos sistemų puslapiuose, atvers galimybes konkuruoti su kitomis įmonėmis. Šio audito metu gilinimasi į Jūsų tinklapio ar svetainės dabartinį funkcionavimą ir atrenkama tinkamiausia strategija svetainės kokybei gerinti.
Pirmasis žingsnis apsisprendus dėl SEO paslaugų – išsiaiškinti kaip gerai jūsų svetainė yra tinkamai paruošta iš techninės ir vidinės techninės optimizacijos pusės. Problemos, trukdančios Jūsų tinklalapiui efektyviai veikti paieškos sistemose, gali būti indentifikuotos tiek rankiniu būdu, tiek programinės įrangos pagalba.

PPC administravimas ir reklama internete

Konkurencija internete yra labai didelė. Tikslinis srautas pritraukia tinkamus klientus bet kuriame pirkimo ciklo etape. Įsivaizduokite galimybę pasiekti konkretų klientą tuo metu, kai jis ieško būtent Jūsų siūlomo produkto ar paslaugos. Įsivaizduokite, kad esate per mažą žingsnį iki jūsų tinkslinio kliento, kuris yra vos keli paspaudimai iki pardavimo momento.

Tai yra mokėjimo už paspaudimą reklama (PPC). Tikslinio skelbimo pateikimas potencialiems klientams tiksliai tuo metu, kai jie ieško Jūsų siūlomo produkto ar paslaugos.
Tai apima išsamius tyrimus, bandymus, tobulinimą ir analizavimą. Mūsų PPC komanda pasiūlys pagrįstą taktiką, padėsiančią Jūsų verslui pasiekti viršūnę.

Socialinė žiniasklaida

Dažnai smulkaus verslo savininkai nepakankamai išnaudoja socialinės žiniasklaidos galimybes. Čia mes galime padėti!

Kiekvienas verslas yra kitoks. Mūsų siūlomos socialinės žiniasklaidos paslaugos smulkiam verslui gali padėti Jūsų tikslinę auditoriją supažindinti su Jūsų prekės ženklu, auginti savo prekės ženklo reputaciją. Socialinės žiniasklaidos sritis yra gana sudėtinga, nes joje reikia suprasti gana nemažai faktorių: turinio kūrimas, reklaminiai tekstai, tinkama vaizdinė medžiaga, auditorijos segmentavimas ir kt… Perleiskite šį vargą mums! Tai leis Jums geriau susitelkti ties tomis verslo sritimis, kurioms reikia jūsų kompetencijos ir dėmesio.

Konversijų optimizavimas

Konvertavimas yra kiekvienos rinkodaros kampanijos pagrindas. Vis dėlto daugelis įmonių išleidžia dešimtis tūkstančių eurų, siekdamos padidinti srautą į mažą konveriją turinčias svetaines. Nuo to, kiek sėkmingai svetainė konvertuos, priklausys ir Jūsų užsakymų skaičius.

Mes gyvename amžiuje, kuriame prekyba vyskta visur. Jūsų potencialūs klientai turi daug pasirinkimų. Kad išsiskirtumėte iš visų ir suteiktumėte lankytojui geriausią, išskirtinę patirtį, turite dirbti su kiekvienu „touchpoint”. Tai nėra lengva. Daugelis svetainių konvertuoja apie 10% arba 20% savo srauto. Ši paslauga padės jums pereiti į kitą lygį, padidinti savo pajamas, padidinti Jūsų konversiją ir svetainės lankytojus paversti nuolatiniais klientais.

Susisiek ir gauk nemokamą konsultaciją!

Mūsų komanda yra pasiruošusi išauti jūsų pardavimų raketą į skaitmeninės rinkodaros aukštumas. Ko laukiate?
Susisiekite, kad sužinotumėte daugiau apie savo galimybes.