Mūsų pranašumai

8 veiksniai, kurie įtikins, kad esame geriausias pasirinkimas Jūsų internetiniam projektui ar internetinei rinkodaros kampanijai.

 • Tu kalbi, mes klausomės

  Mes, kaip skaitmeninės rinkodaros agentūra, pirmiausia siekiame suprasti kliento poreikius ir tikslus. Būtent į tai atsižvelgiant yra priimami visi sprendimai. Nauja svetainė yra bevertė, jei ji nepadeda įgyvendinti jūsų tikslų. Jūs kalbate, mes klausomės… tada mes įvardijame idėjas, galinčias padėti  tobulėti ir įgyvendinti tikslus.

 • Mes vertiname vientisumą

  Mes tikime, kad dirbant sąžiningai ir nuoširdžiai kitų atžvilgiu galima pasiekti geriausių rezultatų. Mes parduosime tik tai, ko jums reikia, nieko nenutylėdami apie jūsų verslą. Mūsų bendradarbiavimas bus grindžiamas pagarba, nuoširdumu ir atvirumu.

 • Mes išmanome SEO

  Paieškos optimizavimas (SEO) – tai menas, kuris padeda jus rasti paieškos sistemose, tokiose kaip „Google”, „Yahoo” ir „Bing”. Jei jūsų svetainė neatsiras paieškos sistemose, potencialūs klientai kreipsis į jūsų konkurentus.

 • Mes kuriame puikius dizainus

  Mes kuriame svetaines su geriausia pasaulyje atviro kodo „WordPress” (wordpress.org) turinio valdymo sistema. Tai leidžia mūsų klientams valdyti VISĄ turinį svetainėse iš bet kurio pasaulio krašto: pridėti neribotą skaičių puslapių, įrašų, vaizdų, dokumentų, žiniasklaidos ir tt. Pasidaryk pats! Ši platforma gali būti išnaudota maksimaliai – mes to išmokinsime, NEMOKAMAI.

 • Mes naudojame WordPress

  Mes kuriame svetaines su geriausia pasaulyje atviro kodo “WordPress” (wordpress.org) turinio valdymo sistema. Tai leidžia mūsų klientams valdyti VISĄ turinį svetainėse iš bet kurio pasaulio kompiuterio. Pridėti neribotą skaičių puslapių, įrašų, vaizdų, dokumentų, žiniasklaidos ir tt. Pasidaryk pats! Mes net išmokysime jus kaip elgtis šioje platformoje, kad išnaudoti ją maksimaliai – NEMOKAMAI.
 • Socialinė žiniasklaida ir PPC

  Nustok švaistyti savo pinigus veltui ir pradėk judėti sėkmės keliu! Mūsų patirtis leidžia priimti teisingus sprendimus, kurie veda link verslo sėkmės. Sukursime strategiją, kuri atitiks jūsų galimybes ir lūkesčius.

 • Mes vertiname Jūsų sėkmę

  Lankytojų sekimas leidžia mums įsivertinti sėkmę ir pamatyti, kas veikia, o kas ne. Mėnesinės ataskaitos siunčiamos jums el. paštu, o visi srauto duomenys yra prieinami bet kuriuo metu.

 • Darbus atliekame laiku

  Mes žinome, kad laikas yra pinigai, todėl mes nustatome realius terminus ir jų laikomės. Nepertraukiamai bendraujame su savo klientais, kad jie nuolatos būtų informuoti apie tai, kas jau nuveikta, koks progresas įvyko.

Kiekvienas paspaudimas svarbus

Kiekvienas spustelėtas mygtukas yra svarbus, kadangi net menkiausia smulkmena gali nutolinti Jūsų kelią į sėkmę.